Anunturi Generale|

Comuna Siliștea, adresa str. Primăriei nr. 121, 907270, județul Constanța, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „Rețea de canalizare menajeră cu racorduri, stație de pompare ape uzate și conductă de refulare, str. Duzilor, sat Țepeș Vodă, comuna Siliștea, judeţul Constanţa”.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul autorității competente pentru protecția mediului Constanța, str. Unirii nr. 23 și la sediul primăriei comunei Siliștea, în zilele de luni-vineri, între orele 10-16.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul autorității competente pentru protecția mediului Constanța.

Comentariile sunt oprite.

Close Search Window